Pioneer and valet in the drilling industry
Pioneer and valet in the drilling industry
An advanced drilling service with intuitive production of the printing industry and using graphic designers.
Provide complete equipment and services for drilling wells
Provide complete equipment and services for drilling wells
Exploration and production from the printing industry and using graphic designers. Printers and texts, as well as newspapers and magazines in columns and rows as needed
Leading in project implementation and development
Leading in project implementation and development
Oil and gas drilling operations from the printing industry and using graphic designers.

Benyamin Sazeh Afrooz

Bu alanda lider firmayız, her müşteriye özel çözümler sunuyoruz.

Our company aims to provide drilling services in the upstream industry of oil and gas and petrochemicals and refineries, based on its 40-year experience of its managers and equipment recognition.

Yenilik ve mesleki etik, işimizin güvenilirliğidir

Lütfen son projelerimize bakın.

Please check our latest projects worldwide

Our services

We provide the best service.
0
Manpower
0
Years of work experience
0 %
Customer Satisfaction
0
The project is underway
0
Project done

neden biz ?

Benyamin Sazeh Afrooz Şirketi

 

Benylight Sazeh Afrooz Company (benylight) 2010 yılında tüm inşaat projeleri, inşaat ve tesisler ile pist ve yol inşaatı ve tüm kentsel unsurların tasarımı, denetimi, danışmanlığı ve uygulaması ile yeşil alanların ve parkların inşaatı, bakımı, aydınlatması ve bakımı konusu ile, Elektrik, mekanik, müzikal ve aydınlatma, güvenlik sistemleri ve CCTV kameralarının tasarımı, montajı ve uygulaması, iç ve dış mekan, her türlü bina ve köprü, kuleler, satışlar dahil tüm mekanların aydınlatması dahil olmak üzere inşaat ve montaj taahhüt işleri, Tüm yetkili ticari ve endüstriyel malların ihracatı ve ithalatı, endüstriyel elektrik, güneş enerjisi, bilgisayar ve telekomünikasyon ağları ile ilgili ticari ve hizmet faaliyetlerini yürütmek ve…. Tahran Şirketler ve Ticari Olmayan Kuruluşlar Sicil Bürosu 446067 sicil numarası ile 14003747051 ulusal kimlik numarası ile tescil edilmiş ve kentsel alanlarda bina dekorasyonu, aydınlatma, modern reklamcılık alanındaki yenilikçiliğini bu konuda sektörün güncel ihtiyaçları incelenerek ortaya koymuştur. Binaların, kentsel ve reklam alanlarının, insanların zevklerinin ve Avrupa ve Asya’daki diğer ülkelerin ilerlemelerinin incelenmesi ve İran kültürüne adaptasyonu üzerine ortaya çıkan aydınlatma, yeni, modern ve ultra düşük tüketimli (SMD) lambaları ithal etmeye başladı. Bu bağlamda, iç ve dış mekanlar dahil olmak üzere yeni nesil bina güzelleştirme ve aydınlatma sektörünü ve özellikle yeşil alanlar ve köprüler gibi kentsel alanları tanıtmak için bazı Avrupalı ​​ve çok uluslu firmaları temsil etmek ve şirketin ana faaliyetleri ithal edilebilir. Sadece İran için değil, aynı zamanda Orta Doğu için (Türkiye, Azerbaycan, Irak, Lübnan, Afganistan ve BAE’nin çoğu dahil) Avrupa ve çokuluslu üreticilere ilk kez özel modern ve akıllı optik paneller (EL) Bu tür modern tablolara isim verdi. Bu bağlamda Benyamin Sazeh Afrooz (Benylight) Şirketi, ürünleri Avrupa ve Amerika standartlarına sahip Avrupa elektron akıllı panelleri üreten saygın firmaların münhasır temsilini alarak İran’da uluslararası ve uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler sunma yolunda yeni bir adım atmıştır. Reklamcılık alanında Avrupa ve gelişmiş ülkeler ile güçlü bir köprü kurmak ve İran’ın tasarım ve aydınlatma açısından özel bir konumda olması, şehrin ve modern reklamcılığın görsel kalitesini yükseltmek. Ve genel olarak, bu şirketin amacı değerli müşteriler için yüksek kaliteli ürünler, uzun ömür ve düşük tüketim ile bilimsel, güzel ve uzman tasarım ve uygulama sağlamaktır.

CEO'nun sözleri